Ansatte

Anders Moen Lysaker
Daglig leder /Autorisert regnskapsfører
922 17 889
anders.lysaker@wepe.no
Lena Haugerud Ness
Partner/Autorisert regnskapsfører
922 15 071
lena.ness@wepe.no
Roar Ness
Partner/Autorisert regnskapsfører
481 33 585
roar.ness@wepe.no
Thomas Aastad
Partner/Autorisert regnskapsfører
917 41 496
thomas.aastad@wepe.no
May-Britt Westreng
Kvalitetsansvarlig /Autorisert regnskapsfører
928 03 137
may-britt.westreng@wepe.no

Aut. regnskapsfører / Senior rådgiver

Knut Lysaker
Autorisert regnskapsfører
924 58 282
knut.lysaker@wepe.no
Roar Ness
Partner/Autorisert regnskapsfører
481 33 585
roar.ness@wepe.no

Administrasjonen

Lena Haugerud Ness
Partner/Autorisert regnskapsfører
922 15 071
lena.ness@wepe.no
Kristin Lotterud
Administrasjonssekretær
459 55 738
kristin.lotterud@wepe.no
Leokadia Grudziecka
Renholder/Administrasjon
402 90 633
leokadia.grudziecka@wepe.no

Team Toril / avd. Mysen

Toril Westreng Reinfjord
Teamleder/Regnskapsfører
959 70 033
toril.reinfjord@wepe.no
Astri Halvorsen
Regnskapsfører
459 55 722
astri.halvorsen@wepe.no
Jakob Listrøm Pedersen
Regnskapsfører
995 36 443
jakob.pedersen@wepe.no
Elisabeth Ruud
Regnskapsfører
459 55 735
elisabeth.ruud@wepe.no
Gunn E. Kongtorp Uvaag
Regnskapsfører
416 13 042
gunn.uvaag@wepe.no
Øyvind Midtfjell
Praktikant
906 34 090
oyvind.midtfjell@wepe.no

Team Thomas

Thomas Aastad
Partner/Autorisert regnskapsfører
917 41 496
thomas.aastad@wepe.no
Andrè Roseth Magnussen
Autorisert regnskapsfører
481 35 954
andre.magnussen@wepe.no
Ewa Maciejewska
Regnskapsfører
459 55 727
ewa.maciejewska@wepe.no
Hilde Gottenberg
Regnskapsfører
934 56 073
hilde.gottenberg@wepe.no
Kristine Garder Lysaker
IT-ansvarlig
934 14 351
kristine.lysaker@wepe.no
Stine Mari Leirud
Regnskapsfører
924 46 719
stine.mari.leirud@wepe.no
Tone Jørgensen
Regnskapsfører
926 52 559
tone.jorgensen@wepe.no

Team Jorun

Jorun Hovind
Teamleder/Autorisert regnskapsfører
412 30 871
jorun.hovind@wepe.no
Ann Engelien
Regnskapsfører
459 55 719
ann.engelien@wepe.no
Hanne Jeanette K. Ingeborgøien
Regnskapsfører
922 42 667
hanne.jeanette.ingeborgoien@wepe.no
Line Borstad
Fagansvarlig lønn/Regnskapsfører
957 05 491
line.borstad@wepe.no
May I. Bratli Melby
Regnskapsfører
459 55 740
may.melby@wepe.no
Kristin Lundby
Autorisert regnskapsfører
412 19 177
kristin.lundby@wepe.no

Team Hilde

Hilde Grepperud
Teamleder/Regnskapsfører
911 48 721
hilde.grepperud@wepe.no
Lena Hafsten Karlsen
Autorisert regnskapsfører
41 45 31 53
lena.karlsen@wepe.no
Anne Grete I. Holtet
Regnskapsfører
988 27 721
anne.grete.holtet@wepe.no
Unn-Torill Slora
Regnskapsfører
459 55 743
unn.torill.slora@wepe.no
Hanne Grønli
Regnskapsfører
459 55 733
hanne.gronli@wepe.no
Bjørg Eva Fjaeran
Regnskapsfører
459 55 739
bjorg.eva.fjaran@wepe.no

Team Eva

Eva Frogner
Teamleder/Autorisert regnskapsfører
476 70 991
eva.frogner@wepe.no
Eirik Andreassen
Regnskapsfører
908 85 831
eirik.andreassen@wepe.no
Gun Kringen Malnes
Regnskapsfører
938 28 062
gun.malnes@wepe.no
Helene Enderud Lie
Autorisert regnskapsfører
452 46 616
helene.lie@wepe.no
Maylèn Ljøner Hansen
Autorisert regnskapsfører
986 21 803
maylen.hansen@wepe.no
Oda Krog
Regnskapsfører
984 09 829
oda.krog@wepe.no
Tonje P. Martinsen
Regnskapsfører
926 84 960
tonje.martinsen@wepe.no
to top

opp